Zagraj w Mini Lotto za mini cenę! Atrakcyjna propozycja dla fanów lotto

04 lipca 2017, 13:13

mini lottoTotalizator Sportowy, organizator największej loterii liczbowej w Polsce, czyli Lotto, już jakiś czas temu rozszerzył wachlarz swoich propozycji. Jedną z ciekawszych, coraz chętniej wybieranych jest loteria Mini Lotto, którą gracze określają również mianem Mini Lotka.

Na czym polega wyjątkowość tej loterii? Można powiedzieć, że jest to gra szyta na miarę dla osób, które chcą grać w lotto za naprawdę symboliczne pieniądze. Pojedynczy los Mini Lotto kosztuje zaledwie 1,25 zł!  Jedynym minusem jest to, że Mini Lotek dostępny jest, póki co, jedynie w formie stacjonarnej czyli w kolekturach naziemnych. Wiele jednak wskazuje na to, że w przyszłości serwisy oferujące lotto online zdecydują się na wprowadzenie Mini Lotto do swojej oferty.

Zasady gry są proste. Na papierowym kuponie należy skreślić 5 liczb z zakresu od 1 do 42. Aby wygrać nagrodę główną, która może osiągnąć nawet 300 000 złotych, należy trafić “piątkę”, czyli wskazać poprawnie wszystkie numery.  Organizator loterii wypłaca nagrody także za “czwórkę” i “trójkę”.

Losowanie Mini Lotto odbywa się 3 razy w tygodniu: we wtorek, w czwartek i w sobotę.

Można powiedzieć, że Mini Lotek to pomysł na metodę małych kroków. Oczywiście, każdy chciałby od razu wygrać ogromne pieniądze, ale statystycznie łatwiej jest osiągnąć sukces małymi krokami. Za trafne wytypowanie “trójki” w Mini Lotto można otrzymać od 20 do nawet 40 zł, co oznacza że koszt kuponu zwraca się wielokrotnie. Za poprawne wskazanie “czwórki” można odebrać nawet około 1000 zł! Grając w Mini Lotto często i trafiając nawet trójkę czy czwórkę, można odłożyć całkiem pokaźną kwotę w perspektywie dłuższego czasu.

Mini Lotto, tuż obok Multi Multi, jest najpopularniejszą w Polsce alternatywą dla Lotto, oczywiście poza loteriami zagranicznymi, które dostępne są przez Internet. Zainteresowanie Mini Lotkiem rośnie codziennie, również wśród graczy, którzy przestawili się na grę przez Internet, ale za kwotę 1,25 zł chętnie grają w loterię liczbową przy okazji, mijając kolekturę w drodze do pracy czy podczas zakupów. Wizja wygrania kilkuset tysięcy złotych przy zainwestowaniu zaledwie złotówki – to naprawdę bardzo kuszące.

Naszym zdaniem warto od czasu do czasu odwiedzić stacjonarną kolekturę Lotto, w której można kupić losy Mini Lotka i sprawdzić aktualne wyniki Mini Lotto. Dla każdego, kto chciałby grać w atrakcyjne loterie za niewielką cenę i mieć szansę na wygraną dużych pieniędzy, ta propozycja Totalizatora Sportowego jest naprawdę godna uwagi.

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!