UK Lottery uwielbiane przez Polaków

26 sierpnia 2017, 01:48

UK LotteryBrytyjska loteria liczbowa cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród Brytyjczyków. Każdy, kto kiedykolwiek był na terenie Wielkiej Brytanii, z pewnością wie, że na każdej ulicy można znaleźć punkty sprzedaży losów narodowej loterii, z której Wyspiarze są bardzo dumni. UK Lottery, bo to o tej grze liczbowej mowa, dostępna jest w stacjonarnej formie sprzedaży na terenie UK, ale od pewnego czasu losy można zamówić także przez Internet, z czego chętnie korzystają również Polacy.

Tak, Polacy bardzo chętnie grają w UK Lottery, podobnie jak gracze innych nacji. Główną przyczyną jest fakt, iż wygrane wypłacane są w funtach brytyjskich. Rekordowa pula nagród w tej loterii wyniosła aż 42 000 000 funtów. Chyba ciężko znaleźć osobę, która nie chciałaby wygrać tak dużych pieniędzy, a mając odrobinę szczęścia, wystarczy jeden los i kilka trafnie skreślonych liczb, by rozbić bank organizatora loterii. W UK Lottery nie jest łatwo wygrać, ale gdy już się to stanie, można mieć pewność, że nagroda będzie naprawdę godna cierpliwości i konsekwencji. Loteria, obok SuperEnalotto, EuroMillions czy Eurojackpot, jest najpopularniejszą grą w Europie, choć stacjonarnie dostępna wyłącznie w Wielkiej Brytanii.

Wiele osób korzysta po prostu z możliwości gry przez Internet. Korzystając z serwisów, takich jak chociażby LottoPark, można dokonać zakupu losów z każdego miejsca na ziemi. Pośrednik zrobi wszystko za gracza, a gracz będzie musiał jedynie poczekać na wyniki losowania, a następnie zadecydować w jaki sposób chciałby odebrać nagrodę.

Wróćmy jednak do Polaków i ich zamiłowania do UK Lottery. Wielu Polaków spotkało się z tą grą podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. Wiadomo przecież, że wielu naszych rodaków przebywa w UK w celach zarobkowych. Będąc tam – mogą w każdej chwili dokonać zakupu losów. Mnóstwo osób poznało UK Lotto podczas wyjazdów turystycznych. Kuszące kumulacje i wypłaty realizowane w funtach naprawdę kuszą, dlatego wielu Polaków wracając do kraju szuka metody, by nadal móc grać w brytyjskie lotto. Proszenie o zakup losów rodzinę czy znajomych przebywających w UK na dłuższą metę nie jest wygodne.

Właśnie dlatego możliwość gry w UK Lottery w Polsce przez Internet to duże ułatwienie i prawdziwy hit. Chcąc zagrać, wystarczy kilka kliknięć i można zamówić losy, które wezmą udział w kolejnym losowaniu. Ty także możesz sprawdzić ile wynosi następna kumulacja w UK Lottery i zagrać przez Internet. Wielu Polaków zdobyło już nagrody niższego stopnia w brytyjskiej loterii, ale nadal czekamy na wielkiego lotto milionera, który wygra miliony funtów dzięki lotto z Wielkiej Brytanii. Może to będziesz Ty?

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!