SuperEnalotto czyli lotto po włosku

18 sierpnia 2017, 00:44

SuperEnalottoCzy grałeś już we włoską loterię liczbową? Jeżeli nie znasz SuperEnalotto to powinieneś to jak najszybciej nadrobić! Włosi wręcz uwielbiają swoją narodową loterię, która ma naprawdę wielu zwolenników i to nie tylko na Półwyspie Apenińskim. Włoskie lotto przyciąga zainteresowanie graczy z całego świata, ponieważ proponuje wysokie wygrane i kojarzy się bardzo pozytywnie – z radosnym, kolorowym krajem, który kocha zabawę. SuperEnalotto właśnie takie jest – radosne, kolorowe, pozwalające na dobrą zabawę i zmienienie swojego życia o 180 stopni.

Włoska loteria liczbowa pojawiła się w latach 50-tych XX wieku i nosiła nazwę Enalotto. Zmieniono ją w 1997 roku i od tego czasu aż 3 razy w tygodniu można zagrać w SuperEnalotto. Losowania odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o 20.00 czasu obowiązującego we Włoszech. Gracz ma za zadanie wybrać 6 liczb spośród 90 możliwości, co nie jest proste i właśnie dlatego kumulacje w SuperEnalotto nie należą do rzadkości. Są one najwyższe w Europie zaraz za EuroMillions i przed Eurojackpot! Najwyższa w historii pula SuperEnalotto wyniosła aż 177 000 000 euro.

Rekordową kumulacją, która wynosiła dokładnie 177 729 043,16 euro podzieliło się aż 70 graczy, którzy grali wspólnie tworząc tzw. grupowe lotto, które diametralnie zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. Rekordowa kumulacja padła w październiku 2010 roku. Od tego czasu naprawdę wielu graczy decyduje się na wspólną grę w syndykacie, by zwiększyć szanse na zdobycie kolejnych imponujących kumulacji, które aż kuszą by kupić losy włoskiego lotto i zagrać o miliony euro.

Włosi bez wątpienia kochają swoją narodową grę liczbową, ponieważ umożliwia ona spełnianie marzeń w przypadku, gdy trafi się wszystkie 6 liczb. Włosi kochają zabawę, luksus, modne ubrania i drogie samochody. Wygrywając duże pieniądze w SuperEnalotto mogą zrealizować nawet najbardziej szalone pragnienia, a trzeba pamiętać że mieszkańcom Italii szalonych pomysłów z całą pewnością nie brakuje. W ich żyłach płynie gorąca krew, która napędza do realizowania różnych pomysłów wymagających większych nakładów finansowych.

Chcąc zagrać w SuperEnalotto warto skorzystać z możliwości gry we włoskie lotto przez Internet. Serwisów, które oferują lotto online nie brakuje. Wystarczy wybrać swoje liczby i opłacić zamówienie losu, by móc włączyć się do walki o naprawdę duże wygrane. Od Ciebie zależy czy zagrasz w lotto we włoskim stylu!

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!