Multi Multi – grałeś już w polską loterię liczbową?

24 maja 2017, 10:22

multi multiNajpopularniejszą loterią liczbową w Polsce jest Lotto, które wielokrotnie zmieniało swoją nazwę, m.in. Lotek czy Duży Lotek. Jednak to nie jedyna propozycja polskiego organizatora loterii, którą warto się zainteresować. Warto poświęcić trochę uwagi grze, która znana jest jako Multi Multi, ale również używa się wobec niej nazwy Multi Lotek.

Multi Multi można nazwać grą dla tych, którzy lubią większą swobodę i niezależność. W tej grze sam decydujesz o ilości wybieranych liczb i stawce, o jaką grasz. Możesz wybrać od 1 do 10 liczb – wyboru dokonujesz samodzielnie lub można skorzystać z opcji chybił-trafił. Warto dodać, że Multi Multi występuje w dwóch wariantach – podstawowym i Multi Multi z Plusem. Ważną informacją jest to, że póki co w Multi Lotka można zagrać jedynie stacjonarnie, w tradycyjnej kolekturze, ale wiele wskazuje na to, że serwisy oferujące lotto online, wprowadzą do swojej oferty możliwość gry w Multi Multi przez Internet.

W losowaniu maszyna losująca wybiera 20 liczb z 80 możliwości. Los Multi Multi kosztuje 2,5 zł, a w opcji z Plusem 5 zł.

Multi Multi z Plusem to możliwość wygrania dodatkowych pieniędzy. Plusem nazywana jest zawsze ostatnia w kolejności wylosowana liczba, czyli liczba nr 20. Jeżeli wśród numerów wskazanych przez gracza pojawi się Plus – gracz wygrywa! Losy Multi Multi z Plusem są dwukrotnie droższe niż losy podstawowe, a więc najtańsza opcja gry z Plusem to koszt 5 zł. Grając za 2,5 zł i trafiając wszystkie 10 wskazanych przez siebie liczb można wygrać 250 000 zł, a wybierając opcję z Plusem można zdobyć aż 2 500 000 zł!  Aby poznać schemat wygranych w Multi Lotku warto przeanalizować tabelę poglądową, którą prezentujemy.

A co jeżeli zagramy stawką 10? W takiej sytuacji gracz wybierając podstawowe Multi Multi płaci za los 25 zł i 50 zł za los Multi Multi z Plusem. W takim przypadku gra się o 2 500 000 zł w Multi Multi i o aż 25 000 000 zł w Multi Multi z Plusem! Wybór stawki i formy gry zależy od gracza i właśnie dlatego coraz więcej miłośników loterii liczbowych decyduje się na grę właśnie w ten rodzaj loterii.

Losowanie Multi Multi odbywa się aż dwa razy dziennie, o 14.00 i o 21.40, a więc każdego dnia gracz ma dwie szanse aby zdobyć pieniądze w loterii, która zyskuje coraz większe zainteresowanie miłośników lotto.

Wyniki Multi Multi można sprawdzić w stacjonarnej kolekturze, obejrzeć w trakcie transmisji telewizyjnej z losowania czy sprawdzić w wielu serwisach internetowych, w których szczęśliwe numery są publikowane.

Naszym zdaniem warto przyjrzeć się bliżej loterii, o której mowa, ponieważ Multi Lotek to ciekawa forma gry, w której naprawdę bardzo dużo zależy od samego gracza, a nie tylko od losu i tego, czy los się do nas uśmiechnie czy nie. Polecamy również Mini Lotto – kolejną z ciekawych, polskich propozycji Totalizatora Sportowego.

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!