Milioner Mega Millions – ulubione numery przyniosły mu szczęście

19 lipca 2017, 11:26

milioner mega millionsWśród wielu osób, które interesują się loteriami liczbowymi, pojawia się pytanie czy skreślanie regularnie tych samych numerów jest opłacalne i czy warto być konsekwentnym wybierając cały czas swoje szczęśliwe liczby. Historia, którą chcemy dziś przedstawić, jest znakomitym potwierdzeniem tego, że konsekwencja i typowanie tych samych liczb mogą przynieść fortunę.

David Trapp typował dokładnie te same liczby w Mega Millions w stanie Kalifornia od wielu lat. Właśnie dlatego, gdy kupując losy warte 6 dolarów na losowanie Mega Millions na 28 kwietnia i 2 maja (3 szanse w każdym losowaniu), nie zastanawiał się nad wyborem liczb, bo było to dla niego jasne, że wybierze swoje stałe 5 liczb lotto – daty urodzin członków swojej rodziny. Pozwolił jedynie na automatyczny wybór liczby dodatkowej za pomocą tzw. quick pick.

Poświęcenie i konsekwencja opłaciły się, gdy mężczyzna zobaczył, że jego los loterii Mega Millions USA zawiera wszystkie 6 wylosowanych liczb. Wybierane przez pana Trappa liczby to 6, 13, 18, 20 i 31, a dodatkową liczbą była liczba 13. Kiedy pierwsze emocje opadły, okazało się, że David Trapp wygrał aż 61 milionów dolarów! Była to największa nagroda zdobyta w Kalifornii w maju tego roku. Świeżo upieczony milioner miał do wyboru możliwość odbioru nagrody w postaci 30. rocznych rat lub wypłatę jednorazową po potrąceniu stosownych opłat i podatków. Wypłata gotówkowa w tym przypadku to 37 200 000 dolarów!

Zwycięzca Mega Millions nie mógł uwierzyć w swoje szczęście i choć minęło już kilka dni od faktu zdobycia tak dużej nagrody, David nadal nie widzi w sobie milionera. Twierdzi, że nadal czuje się jakby to marzenie dopiero miało się spełnić i że zajmie mu sporo czasu, by oswoić się z myślą posiadania wielu milionów dolarów na koncie. Trzeba będzie zrobić to krok po kroku, bez zbędnego pośpiechu. Mężczyzna chce kupić nowy dom i zainwestować pieniądze w rozsądny sposób, by móc z nich korzystać przez długi, długi czas i nie musieć się o nich martwić.

Mega Millions

Świeżo upieczony milioner Mega Millions ma nadzieję, że nie zmieni się jako osoba i że zostanie takim samym człowiekiem. Jedyną różnicą będzie to, że nie będzie musiał się martwić o swoje finanse i przyszłość swojej rodziny.

7-Eleven w Laguna Hills, punkt sprzedaży, w którym mężczyzna kupił swój szczęśliwy los, otrzymał premię dla sprzedawców szczęśliwych losów loterii Mega Millions. Premia wyniosła 305 000 dolarów, wypłacana jest z osobnego funduszu i nie jest potrącana z puli nagród dla zwycięskich graczy.

Historia Davida Trappa pokazuje, że konsekwentne typowanie tych samych liczb przez wiele lat może wreszcie przynieść upragniony efekt w postaci bardzo atrakcyjnej wygranej. Niezależnie od tego czy grasz w Mega Millions, Powerball, polskie Lotto czy jakąkolwiek inną grę liczbową, warto wierzyć w to, że wreszcie przyjdzie taki moment, w którym to właśnie Twoje liczby będą kluczem do rozbicia banku wielkiej loterii.

Jeżeli masz swój ulubiony zestaw liczb, sprawdź wysokość kumulacji w wybranych loteriach lotto i zagraj, bo może to właśnie Twój czas, by wygrać miliony!

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!