Graj w lotto przez Internet – największe loterie dostępne online!

26 marca 2017, 15:41

lottoLoterie liczbowe mają swoich fanów na całym świecie. Na każdym kontynencie dostępne są różnorodne loterie, a wiele z nich znanych jest na każdej szerokości geograficznej. Kto nie słyszał o Mega Millions, SuperEnalotto czy o Powerball i Eurojackpot? Dziś te loterie dostępne są dla każdego, kto chciałby kupić losy i zagrać, by dać sobie szansę na zdobycie dużej kumulacji.

Najsłynniejsze loterie amerykańskie to oczywiście Mega Millions i Powerball. To w nich padają najwyższe kumulacje na świecie. W 2016 roku padł absolutny rekord – kumulacja Powerball o wysokości 1 500 000 000 dolarów!

W Europie najbardziej znane gry liczbowe to loteria EuroMillions, Eurojackpot, SuperEnalotto, UK Lottery – mają miliony fanów, oferują kumulacje, które zachęcają do gry, a ich zasady są bardzo proste. Rekordowa kumulacja EuroMillions to aż 190 000 000 euro, w Eurojackpot najwyższa pula nagród może osiągnąć 90 000 000 euro, w SuperEnalotto i UK Lottery jackpot nie jest limitowany.

I na tych loteriach się skupimy, ponieważ to najbardziej atrakcyjne propozycje, w które można zagrać korzystając z dobrodziejstw współczesnego świata. Lotto przez Internet to alternatywa dla stacjonarnych kolektur, czyli punktów sprzedaży, w których można kupić papierowy los. Takie kolektury lotto dostępne są w krajach, w których dana loteria oficjalnie występuje, np. w przypadku Powerball będą to kolektury na terenie USA.

Dzięki możliwości gry w Lotto online, można dziś zagrać w loterię z każdego kraju świata, jeżeli jest ona udostępniana przez jeden z serwisów oferujących dostęp do loterii liczbowych przez Internet. Takich serwisów ciągle przybywa, stanowią one pośredników między loterią a graczem – pośrednik w imieniu gracza odwiedza stacjonarną kolekturę i tam dokonuje zakupu losu. Dzięki temu klient może zagrać w dosłownie każdą loterię lotto, którą chciałby wypróbować.

Jeżeli gracz chce zagrać w wybraną loterię przez Internet, zakłada konto gracza w wybranym serwisie, wybiera swoje szczęśliwe numery lotto, opłaca zakup losów, a następnie sprawdza wyniki losowania lotto. Jeżeli jego liczby umożliwiają odbiór nagrody – serwis pośredniczący w transakcji wypłaca klientowi pieniądze do wysokości, która uprzednio została określona w regulaminie świadczenia usług. Gdy kwota przekracza zapis regulaminu, konieczne jest przekazanie papierowego losu jego właścicielowi lub odbiór nagrody przez firmę pośredniczącą i przekazanie jej w umówionej formie

W Polsce coraz więcej osób korzysta z możliwości gry w lotto online, bo to wygodniejsze i bardziej przystępne rozwiązanie, niż wizyty w tradycyjnych kolekturach. Na łamach naszego serwisu będziemy prezentować najważniejsze informacje dotyczące wybranych gier liczbowych ze świata. Będą ciekawostki, będą największe kumulacje i mnóstwo innych wiadomości, dzięki którym poznacie bliżej świat lotto online!

Chcesz zagrać w lotto przez Internet? – Odwiedź lottopark.com

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!