Kumulacja Mega Millions – kolejny los kupiony na stacji benzynowej

26 czerwca 2017, 11:34

kumulacja mega millionsJak wygrać w lotto? Kupuj swoje losy na stacjach benzynowych! Tak mógłby brzmieć złoty przepis na wygraną, ponieważ historia, którą chcemy przedstawić ponownie pokazuje, że gracze kupujący losy na stacji benzynowej mają najwięcej szczęścia i stają się lotto milionerami. Kumulacja Mega Millions z lipca 2016 roku została zdobyta przez rodzinę, która na stacji znalazła się zupełnie przypadkiem.

Dokładnie 29 lipca zeszłego roku poinformowano, że rodzina Warren D, LLC ze stanu Indiana potwierdziła odbiór nagrody o wysokości 536 milionów złotych. Informacja została przekazana za pośrednictwem przedstawiciela firmy organizującej loterię oraz rzecznika prasowego rodziny, która nie chciała osobiście odbierać nagrody pieniężnej. Wydarzenie miało miejsce podczas  Indianapolis Motor Speedway.

Lauren Littlefield, pełniąca rolę rzeczniczki rodziny poinformowała, że dzień zakupu losów nie różnił się niczym szczególnym od innych weekendów. Rodzina przyszłych lotto milionerów wyjeżdżała z dzieciakami na wycieczkę, by umożliwić dzieciom uprawianie ulubionych sportów. W okolicach Cambridge City postanowili zajechać na stację benzynową by zatankować, kupić napoje i przekąski. Tak się złożyło, że stacja prowadziła sprzedaż losów Mega Millions – gdy małżeństwo zauważyło, że w amerykańskiej loterii czeka tak duża pula nagród do zdobycia, spontanicznie zdecydowano aby kupić 5 losów. Kupony zostały schowane do portfela i chwilowo zapomniane.

Podczas powrotu do domu rodzinie przypomniało się o kupionych losach. Uruchomili przeglądarkę internetową, by sprawdzić jak przebiegło losowanie Mega Millions i jakie liczby zostały wybrane. Nie mogli uwierzyć, że wśród 5 posiadanych losów jeden to właśnie ten, który uprawnia do odbioru ogromnych pieniędzy. Wielokrotnie odświeżali okno przeglądarki, by upewnić się że to, co widzą to prawda i że to właśnie liczby wybrane przez rodzinę zostały wylosowane.

Małżeństwo postanowiło, że wygrane w Mega Millions pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie bezpiecznej przyszłości dzieciom, pomoc sąsiadom i przyjaciołom, spłatę kredytów i długów, a także na spełnienie różnego rodzaju marzeń. Wyprowadzka z Indiany nie wchodziła w grę, ponieważ nowi milionerzy z Indiany po prostu kochają miejsce swojego zamieszkania i nawet teraz, prawie po roku od wygranej, nadal mieszkają tam gdzie mieszkali.

Wypłaty pieniędzy można było dokonać w 30. rocznych ratach o łącznej wysokości 536 milionów dolarów. Rodzina zdecydowała się jednak na wypłatę w gotówce, po potrąceniu stosownych opłat i podatków w ich ręce trafiło 271 milionów dolarów!

To kolejna historia milionerów loterii lotto pokazująca, że wygrać można dosłownie wszędzie i że często wygrana jest dziełem przypadku. Czy stacje benzynowe przynoszą szczęście? Coś w tym jest, ponieważ coraz więcej osób wygrywa kupując losy właśnie tam.

W Polsce można zagrać jedynie w Mega Millions online, ale być może niektórzy przedstawiciele serwisów pośredniczących w zakupie losów dokonują transakcji na stacjach benzynowych? Wszystko jest możliwe, a każdy sposób jest dobry, by zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej!

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!