Jak zagrać w Eurojackpot online? Graj i sprawdzaj wyniki Eurojackpot w Internecie

17 września 2017, 21:56

Eurojackpot onlineEurojackpot to wspaniała loteria paneuropejska, czyli dostępna w wielu krajach w Europie. We wrześniu 2017 roku Polska dołączyła do grupy szczęśliwych krajów, w których można dokonać zakupu losów stacjonarnie, czyli odwiedzając kolektury lotto na terenie całego kraju. Mnóstwo osób nie tylko w Polsce, ale na całym świecie interesuje się możliwością gry w Eurojackpot online, czyli z pominięciem stacjonarnej kolektury. A czy Ty wiesz jak zagrać w Eurojackpot przez Internet i dlaczego warto grać w tę loterię liczbową?

Eurojackpot przede wszystkim oferuje naprawdę atrakcyjne wygrane. Minimalna pula nagród to 10 000 000 euro, czyli około 40 000 000 złotych. Maksymalna pula do zdobycia w europejskiej grze to aż 90 000 000 euro, a więc około 360 000 000 złotych. Czy słyszałeś kiedykolwiek o tak dużych nagrodach do wygrania w polskim Lotto? Nie, ponieważ ani Multi Multi, ani Lotto czy Mini Lotto nie oferują tak dużych nagród swoim graczom. Właśnie dlatego wprowadzenie 15 września 2o17 roku loterii Eurojackpot w Polsce nie przeszło bez echa i już na pierwsze losowanie kupiono około 1 600 000 losów w polskich kolekturach.

Wcześniej w Polsce można było zagrać w Eurojackpot przez Internet, a więc za pomocą serwisów, które umożliwiają zakup losów online. Zamówienie można złożyć za pośrednictwem serwisu internetowego, wybrać swoje ulubione liczby lotto, opłacić losy, a następnie sprawdzić wyniki Eurojackpot. A kto odwiedzi stacjonarną kolekturę? Oczywiście wizytą zajmie się przedstawiciel firmy, która oferuje swoje usługi i możliwość zamawiania losów europejskiej loterii Eurojackpot online.

Zwykle ceny losów Eurojackpot przez Internet niewiele się różnią od cen, które obowiązują w stacjonarnej kolekturze. Ciekawostką jest to, że Totalizator Sportowy oferuje loterię w cenie 12,50 zł za pojedynczy los, a przez Internet można dokonać zakupu za kwotę niewiele wyższą (około 4 euro), ale z ogromną oszczędnością czasu. Wielu graczy zgodnie stwierdza, że wolą zapłacić odrobinę więcej za los i ominąć wizytę w kolekturze, w której zwykle można zastać kolejki. Gdy pojawia się bardzo duża kumulacja, kolejki w stacjonarnych kolekturach potrafią być naprawdę długie i zniechęcające. Właśnie tu tkwi przewaga Eurojackpot online, ponieważ zakupu losów można dokonać w dowolnym momencie i to korzystając z telefonu, komputera czy tabletu.

A czy Ty już grałeś w Eurojackpot przez Internet? Wybierz swój serwis, w którym można zamówić losy i sprawdzać wyniki Eurojackpot przez Internet. Zadbaj o swoją wygodę i graj w nowoczesny, przystępny i szybki sposób. Kolejne losowanie już w najbliższy piątek!

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!