EuroMillions online? Zagraj w największe europejskie lotto już dziś!

02 września 2017, 00:54

EuroMillionsNajwiększa loteria w Europie to loteria o nazwie EuroMillions. Jest to gra liczbowa założona w 2004 roku, cały czas utrzymująca się w czołówce gier tego typu nie tylko wśród europejskich graczy. Dobra opinia o euro lotto obiegła świat już dawno i dlatego coraz więcej miłośników loterii korzysta z możliwości gry w EuroMillions online. Stanowi ona solidną część oferty większości serwisów, w których zamówisz losy lotto przez Internet.

W stacjonarnej formie, czyli w naziemnych kolekturach, gra dostępna jest m.in. w Irlandii, Szwajcarii, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii czy we Francji. Na terenie tych krajów można z łatwością znaleźć miejsca, w których można wypełnić papierowy kupon EuroMillions i po uiszczeniu opłaty wymienić go na oficjalny los loterii, który uprawnia do odbioru nagrody w przypadku trafnego wskazania liczb. Oczywiste jest więc, że chcąc zagrać stacjonarnie, trzeba odwiedzić jeden z krajów, gdzie EuroMillions jest dostępne w tradycyjnej formie.

Można jednak skorzystać z innej metody i zagrać nawet o 190 000 000 euro, bo tyle wynosi rekordowa kumulacja i zarazem maksymalna możliwa wygrana indywidualna. EuroMillions online czyli gra przez Internet, to podobnie jak w przypadku chociażby włoskiego SuperEnalotto czy Mega Millions, wygodna metoda by z każdego miejsca na ziemi móc zagrać i włączyć się do gry o europejskie miliony. Dzisiaj praktycznie każdy szanujący się serwis oferujący loterie liczbowe przez Internet, posiada w swojej ofercie możliwość zamówienia losów euro lotto.

Kupując losy EuroMillions przez Internet można zagrać naprawdę z każdego miejsca na świecie, gdzie dostępny jest Internet. Kilka kliknięć wystarczy, by zamówić losy, wybrać swoje ulubione numery, sprawdzić wyniki losowania. Pośrednik zrobi wszystko za zleceniodawcę, a konkretnie – odwiedzi w jego imieniu stacjonarną kolekturę i dokona zakupu. Dla klienta cały proces odbywa się bez wychodzenia z domu, a nawet wygrana do określonej w regulaminie pośrednika, zostanie przelana na konto gracza, a następnie wypłacona metodą ustaloną z graczem. W przypadku większych wygranych szczęśliwy gracz może albo skorzystać z usługi odbioru nagrody w jego imieniu i przekazania pieniędzy w ustalonej formie lub może odebrać los i osobiście odebrać nagrodę pieniężną u organizatora.

Loteria EuroMillions, dzięki opcji gry online, cieszy się zainteresowaniem na całym świecie, a w Polsce naprawdę wielu graczy chętnie sięga po możliwość zakupu losów. Być może kiedyś EuroMillions w Polsce będzie dostępne w stacjonarnych kolekturach, ale póki co, na to się nie zanosi. Jeśli więc chcesz zagrać o ogromne kumulacje – postaw na europejską loterię i zagraj online.

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!