Była milionerka EuroMillions chce pozwać organizatorów loterii!

13 maja 2017, 00:10

EuroMillionsMarzenia o wygranej w lotto czasem pozostają tylko marzeniami, a czasem się spełniają. Każdy gracz pragnie zostać lotto milionerem, ale nie każdy jest na to gotowy i nie każdy będzie potrafił poradzić sobie z dużą odpowiedzialnością, z jaką wiąże się duża nagroda pieniężna. Poznaj historię Jane Park, byłej milionerki EuroMillions i potraktuj to jako przestrogę.

Jane Park wygrała milion funtów mając 17 lat. Po 4 latach twierdzi, że wygrana zniszczyła jej życie i sprowadziła na nią same kłopoty i chce pozwać organizatorów loterii EuroMillions oczekując od nich sowitego odszkodowania.

W 2013 roku Park pracowała za 8 funtów na godzinę i mieszkała ze swoją mamą w bardzo skromnym mieszkaniu w Edynburgu. Gdy odebrała gotówkę, postanowiła spełnić swoje pragnienia i zachcianki, co oznaczało głównie drogie zakupy w butikach, luksusowe imprezy, najdroższe wakacje kilka razy w roku, a także powiększenie biustu.

Dość szybko okazało się, że pieniądze nie idą w parze ze szczęściem. Jane Park, od momentu wygranej w lotto, miała już sprawę w sądzie spowodowaną jazdą samochodem po alkoholu, a jej matka była wielokrotnie napadnięta przez złodziei chcących się łatwo obłowić. Media nie dają spokoju kobiecie, o której można poczytać w brukowcach co kilka tygodni. Ucierpiało także jej życie prywatne, ponieważ rozstała się z chłopakiem podejrzewanym o chciwość, odsunęła się także od przyjaciół i rodziny. Na ich miejsce pojawiło się za to wielu fałszywych ludzi, którzy chcieli wykorzystać fakt wygranej w EuroMillions i wyciągnąć od Jane jak najwięcej pieniędzy.

Kobieta twierdzi, że europejska loteria zniszczyła jej życie i że to niedopuszczalne, by wypłacać tak duże pieniądze osobom w jej wieku. Zdaniem Jane Park nikt w wieku 17 lat nie jest gotowy na to, by zostać milionerem i by zarządzać tak dużymi pieniędzmi. Organizator loterii, firma Camelot twierdzi, że od razu po wypłaceniu wygranej, zapewniono Brytyjce pomoc profesjonalnego doradcy finansowego, ale zdaniem kobiety nikt w jej wieku nie myśli, a przede wszystkim nie rozumie inwestowania w akcje, papiery wartościowe czy fundusze inwestycyjne.

Na szczęście nie wszystkie pieniądze zostały stracone – część z nich zainwestowała w kupno dwóch domów, które teraz wynajmuje i dzięki którym ma środki do życia.

Ta historia wyraźnie pokazuje, że nie każdy, kto marzy o tym, by wygrać duże pieniądze, będzie potrafił nimi zarządzać czy rozsądnie je wydawać. Właśnie dlatego warto śledzić nasze publikacje, w których można dowiedzieć się jak uniknąć takich sytuacji, z jakimi spotkała się Jane Park. Każdy potencjalny milioner EuroMillions powinien wiedzieć, że pieniądze to ogromna odpowiedzialność i wielki ciężar.

Czy jesteś gotowy, by wygrać w lotto?

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!