Amerykańskie lotto Mega Millions i Powerball hitem na całym świecie

01 czerwca 2017, 19:17

amerykańskie lottoMiliony ludzi na całym świecie grają w lotto tylko i wyłącznie wtedy, gdy do zdobycia czekają rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Właśnie dla takich graczy wyborną propozycją będą amerykańskie loterie liczbowe Powerball i Mega Millions, które są gwarancją dużych pieniędzy do wygrania. Dziś możesz dowiedzieć się odrobinę więcej o loteriach, które dla Polaków dostępne są wyłącznie przez Internet, ale nie stanowi to przeszkody dla osób, które są gotowe zagrać online i powalczyć o wysokie kumulacje. Czy jesteś jedną z nich?

W Stanach Zjednoczonych loteria Powerball i Mega Millions to gry, które są uwielbiane przez Amerykanów, którzy kochają wszystko to, co duże. W obu loteriach mogą liczyć na duże kumulacje, duże pule podstawowe i naprawdę duże kumulacje, a co za tym idzie, również na bardzo duże wygrane. Wystarczy wspomnieć, że podstawowa pula w Powerball to aż 40 milionów dolarów, a w loterii Mega Millions 15 milionów dolarów! Przy takich stawkach minimalnych oczywiste jest, że kumulacje osiągają imponujące rozmiary i właśnie to zachęca Amerykanów do regularnego kupowania losów narodowych loterii.

Wysokie kumulacje w amerykańskim lotto sprawiają, że również gracze z innych krajów czy nawet z innych kontynentów chcą grać w Mega Millions i Powerball, by zgarnąć te wielkie nagrody pieniężne. Zasady są w obu przypadkach podobne – w loterii Mega Millions należy wybrać 6 liczb: 5 podstawowych z zakresu do 75 oraz liczbę dodatkową z zakresu do 15. W Powerball wybiera się 5 liczb spośród 69 oraz jedną liczbę z zakresu do 26. Oczywiście żeby wygrać nagrodę pierwszego stopnia, która może wynieść nawet kilkaset milionów dolarów, należy poprawnie wskazać wszystkie 6 liczb.

Najwyższa kumulacja w Powerball wyniosła aż 1 580 000 000 dolarów! Trzech graczy w styczniu 2016 roku podzieliło między sobą główną nagrodę. Nie da się opisać słowami tego, co działo się w kolekturach lotto na terenie Stanów Zjednoczonych i w Internecie, gdy można było kupić losy Powerball online. Każdy miłośnik loterii liczbowych chciał zagrać o dać sobie szansę na to, by zdobyć niewyobrażalnie wielkie pieniądze, które wystarczyłyby dla kilku pokoleń rodziny i znajomych szczęśliwego lotto milionera.

W loterii Mega Millions najwyższa kumulacja to 656 000 000 dolarów i również trafiła do trzech szczęśliwców, którzy podzielili się nagrodą. Tak dużych kumulacji nie ma w Europie, a w polskim Lotto można co najwyżej pomarzyć o kumulacji, która przekroczyłaby 100 000 000 złotych. Czy można się więc dziwić, że coraz więcej osób chce grać w amerykańskie lotto przez Internet i wybierać swoje szczęśliwe liczby, by dać sobie szansę na spełnienie marzeń w amerykańskim stylu.

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!