3 podstawowe błędy milionerów lotto – nie bądź następny!

06 kwietnia 2017, 10:12

lottoMarzenia o wygranej w lotto są naturalną rzeczą, tak samo jak wielka radość, która pojawia się, gdy okazuje się, że Twoje liczby wygrały nagrodę pierwszego stopnia. Rozbicie kumulacji to powód do radości, euforii, nieopisanego szczęścia, a także okazja do popełniania błędów, których można uniknąć. Przedstawiamy 3 podstawowe błędy popełniane przez lotto milionerów. Staraj się ich unikać, a będziesz mógł cieszyć się ze swojej nagrody pieniężnej.

Nie rezygnuj z pracy!

Mnóstwo osób marzy o wygranej w lotto właśnie po to, by móc bezkarnie rzucić swoją pracę, a nawet odejść z niej z hukiem wyjawiając w dość mocnym słownictwie co myślą o swoim pracodawcy. Z doświadczenia wiemy, że porzucenie pracy daje przyjemność na chwilę, ale po kilku miesiącach człowiek zaczyna tęsknić za stałym zatrudnieniem, nudzi się i szuka jakiegoś zajęcia, które zajmie czas.

Zamiast rzucać pracę, lepiej po prostu ją zmienić – zainwestować we własny biznes i robić coś, co się kocha, co daje satysfakcję i co pozwoli cały czas zarabiać pieniądze. A co do rzucania pracy z hukiem to po co palić mosty i kończyć pracę w nieprzyjemnej atmosferze? Nigdy nie wiadomo czy za jakiś czas dobry kontakt z pracodawcą nie będzie potrzebny.

Nie ogłaszaj swojej wygranej całemu światu!

Z wygraną w EuroMillions, Powerball, Mega Millions czy w jakiejkolwiek innej loterii jest podobnie jak z miłością – człowiek chciałby pochwalić się wszystkim i pokazać, że jest szczęśliwy. Niestety natura człowieka jest dość prosta – zazdrość to bardzo silne uczucie. Informując o swojej wygranej można sprowokować ludzi, którzy mogą posunąć się do pogróżek, porwań dla okupu czy innych form, które mogą zagrażać bezpieczeństwu.

Niestety im więcej osób wie o tym, że wygrałeś w lotto, tym więcej osób będzie nagle potrzebowało pomocy. Krewni, przyjaciele, sąsiedzi a nawet osoby zupełnie obce – wszyscy będą szukali sposobu, by wydrzeć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy. Kłopoty finansowe, nadarzające się wyjątkowe okazje, a nawet ciężkie choroby – każdy powód będzie dobry, by wyciągnąć od Ciebie gotówkę.

Nie wydawaj pieniędzy dopóki organizator lotto ich nie wypłaci!

Wielu graczy, gdy dowie się że ich liczby zostały wybrane w losowaniu, nie może się powstrzymać i kupuje luksusowe wycieczki, nowoczesne samochody czy nawet mieszkania, biżuterię i drogie ubrania. A co dzieje się w sytuacji, gdy okaże się, że źle sprawdzono wyniki losowania lotto i nie wszystkie wybrane przez gracza liczby zgadzają się z wynikami? Takie sytuacje naprawdę się dzieją! Nie każdy produkt czy usługę można zwrócić.

Właśnie dlatego lepiej poczekać z zakupami na moment, w którym wygrana zostanie potwierdzona i bezie wiadomo ile osób zdobyło nagrodę pierwszego stopnia. Może się bowiem okazać, że nie jesteś jedynym graczem, który trafił nagrodę główną i będziesz musiał się nią podzielić!

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!