1000 losowań EuroMillions już za nami – czekamy na kolejne!

25 kwietnia 2017, 14:55

losowanie EuroMillionsOstatni piątek był wyjątkowym dniem w historii loterii EuroMillions. Losowanie nr 1000 to wydarzenie, które nie mogło przejść niezauważenie – media na całym świecie donoszą o jubileuszowym losowaniu zachęcając do udziału w kolejnym tysiącu. Loteria, która funkcjonuje od 2004 roku, ma jeszcze wiele do zaoferowania swoim graczom, o czym świadczą liczby, które chcielibyśmy dzisiaj przedstawić. Statystyki naprawdę robią wrażenie!

Już od 13 lat gracze EuroMillions mogą brać udział w losowaniach i wygrywać nagrody, które po łącznym podliczeniu – mogą naprawdę przyprawić o zawrót głowy. Od samego początku istnienia europejskiej loterii jej organizatorzy wypłacili aż 34 600 000 000 euro! Czy można wyobrazić sobie tę kwotę wyrażoną w polskiej walucie?

Absolutnym rekordzistą, jeśli chodzi o wysokość wygranych, jest Francja, której w ciągu 13 lat przypadło w udziale aż 490 900 000 euro. Gracze z Francji zdobyli również największą liczbę jackpotów – 85 kumulacji! Drugie miejsce, jeśli chodzi o nagrody w lotto EuroMillions, zajmuje Wielka Brytania, w której kupiono losy uprawniające do odbioru 481 100 000 euro. Pod względem liczby zdobytych kumulacji UK zajmuje również trzecie miejsce z 65 zdobytymi jackpotami. Druga pozycja należy do Hiszpanii, której gracze wygrali 82 kumulacje.

Z wyników ankiety, która została przeprowadzona w grupie 6 tysięcy graczy loterii EuroMillions wynika, że aż 70% z nich postawiłoby na anonimowość w przypadku zdobycia nagrody pieniężnej. Jedynie 23% graczy zdecydowałoby się zrezygnować z pracy po otrzymaniu pieniędzy wygranych w grach lotto.

Nie oznacza to, że po wygranej gracze nie chcieliby choć trochę odpocząć – wręcz przeciwnie! Większość z nich chciałaby wyjechać na wspaniałe wakacje, np. na Karaiby, do USA czy do Dubaju.

Złoty przepis na wielką wygraną? Taki przepis nie istnieje! Większość, bo aż 59,3% ufa losowi i stawia na wybór liczb metodą chybił-trafił. Chodzi oczywiście o losowy wybór liczb za pomocą automatu. 36% graczy stosuje prostą metodę doboru liczb, a mianowicie – stawia na swoje szczęśliwe liczby, które związane są np. z datami urodzin, numerami mieszkania czy numerem miejsca postojowego pod firmą. Jedynie około 5% graczy decyduje się na grę systemową, czyli np. wybór numerów, które były najczęściej losowane w loterii EuroMillions.

Warto sprawdzić ile wynosi najbliższa kumulacja EuroMillions i wziąć udział w 1001 losowaniu, które może się okazać szczęśliwe właśnie dla Ciebie. Graczom życzymy wysokich wygranych, a twórcom loterii europejskiej, co najmniej kolejnego 1000 losowań!

Graj w Lotto przez Internet

Wybierz największe loterie liczbowe na świecie i wygrywaj największe kumulacje lotto.

Sprawdź aktualne pule nagród w takich loteriach jak UK Lottery, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions i polskie Lotto.

Wybierz loterię dla siebie i kup losy lotto przez Internet.

Jeśli chcesz wygrać w lotto - musisz odważyć się wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w wybraną loterię.

Losy lotto online

Masz już dość kolejek przed stacjonarnymi kolekturami? Postaw na lotto online!

Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz kupić losy lotto przez Internet.

Sprawdź gry lotto, wybierz najciekawszą i zagraj przez Internet!

SuperEnalotto - Włochy

Włoska loteria lotto - losowanie SuperEnalotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Minimalna pula nagród to 1 300 000 euro.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto to 177 000 000 euro!

Kup losy włoskiego lotto online!

UK Lottery - Wielka Brytania

Brytyjskie lotto - losowanie w każdą środę i sobotę o 19.30.

Minimalna pula nagród to 3 300 000 funtów.

Rekordowa kumulacja UK Lottery to 42 000 000 funtów.

Kup losy UK Lottery online!

Powerball - USA

Amerykańskie lotto - losowania Powerball w każdy czwartek i niedzielę o 23.59.

Minimalna pula nagród to 40 000 000 dolarów.

Rekordowa kumulacja Powerball to 1 500 000 000 dolarów!

Kup losy Powerball online!

Lotto - Polska

Polska loteria liczbowa - losowania Lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21.40.

Minimalna pula nagród to 2 000 000 złotych.

Rekordowa kumulacja Lotto to 60 000 000 złotych!

Kup losy Lotto online!